Jako największa na świecie baza danych dla materiałów metalicznych, Total Metals jest tradycyjnie pierwszym wyborem dla małych i dużych firm, które w swojej działalności zajmują się produkcją i przetwarzaniem metali.

Total Metals pomaga setkom firm na całym świecie w sektorze metali w osiąganiu lepszych wyników. Zaczynając od rozszyfrowania nieznanych, obcych nazw, po coraz szczegółowsze właściwości procesu i kontroli produktów, do znalezienia zamienników z międzynarodowych tabnel porównawczych materiałów oraz dodatkowych informacji na temat obróbki cieplnej i obróbki mechanicznej. Ponadto moduł SmartComp, służący do identyfikacji nieznanych materiałów i Tracker do monitorowania zmian w standardach międzynarodowych, podnoszą poziom kontroli jakości i pomagają w prowadzeniu najlepszych biznesowych praktyk.

Z każdym staramy się robić więcej za mniej, Total Materia są nieocenionym źródłem informacji dla globalnych poszukiwań metalu gdy musimy dać naszym klientom rekomendacje dotyczącą ich obróbki. Oprócz standardowych narzędzi Total Materia zapewnia także wsparcie techniczne zawsze wtedy gdy tego potrzebujemy.

Dan Rhodes
LENOX, East Longmeadow, USA

Korzyści

Nowe możliwości na rynku poprzez lepszy wgląd do międzynarodowych materiałów i tabel porównawczych; redukcja nieporozumienia z dostawcami, klientami i wewnątrz firmy; unikanie kosztownych błędów w procesowych i dostaw produktów