Dizel motorlardan, gemilere, vinçlere ve demiryollarına, küçük cihazlardan ağır makinelere, değer zincirini tamamlayan önemli parçalar olan malzemeler ve özellikleri hakkında, hassas ve güvenilir bilgiler içermektedir.

Extended Range gelişmiş özellik koleksiyonu ile bir kombinasyon halinde olan Total Metals veri kümesi, CAE simulasyonlarına eklenen değerler, malzemeler ve eşdeğerleri hakkındaki karşılaştırmalarla, maliyet kazançlarını sağlamak ve büyük-küçük tüm dünyadaki şirketler için kritik üretim ve bakım uygulamalarında, mekanik özellikleri temin etmek için oluşturulmuştur.

Total Materia'i birkaç aydır kullandıktan ve tüm potansiyelini gözden geçirdikten sonra, bu mükemmel iş ve sürekli güncellemeler için teşekkür ediyorum. Total Materia farklı ülkelerdeki altenatif malzemelerin araştırılması konusundaki tüm sorunlarımızı etkin bir yöntemle aşmamızı sağladı. Total Materia'e bize gerçek "uluslararası" özelliklerle yabancı ülkelerden çelik alımı konusunda yardımcı olduğundan dolayı teşekkür ediyorum.

Total Materia bu amaç doğrultusunda kullanabileceğim tek uygulama.

Massimo Manfredini
Bonfiglioli Industrial Gearmotors, Bolonya, İtalya

Faydalar

Yüksek maliyetli ve tehlikeli sonuçları kesinleşmiş bilgi datası ile önleme, tedarikçiler, müşteriler arasındaki iletişim kayıplarınıda azalma, 26 farklı dil seçeneğinde aynı sonuçlar ve büyük zaman tasarrufu

Total Materia Müşterilerinden Örnekler Görüntüleyin