Od silników Diesla, do statków, dźwigów i koleji, od małych urządzeń do ciężkich maszyn, precyzyjne i wiarygodne informacje na temat materiałów i ich właściwości są ważną częścią całego procesowego łańcucha.

Baza danych Total Materia w połączeniu z kolekcją zaawansowanych własności Extended Range, stanowi wartość dodaną wspierając symulacje CAE, umożliwia również oszczędność czasu poprzez odsyłanie do tworzenia listy materiałów z tabel porównawczych (cross- referencing), i podanie właściwości mechanicznych stosowanych w kluczowych działaniach produkcyjnych i serwisowych dla dużych i małych firm na całym świecie.

Po kilku miesiącach używania Total Materia i po przetestowaniu wszystkich możliwości, dziękuję wam za doskonałą pracę i stałe aktualizacje. Total Materia pozwolił nam definitywnie pożegnać się z problemem doboru odpowiadających sobie materiałów w różnych krajach. Dzięki Total Materia jesteśmy uważani za międzynarodowych specjalistów w zakresie kupowania stali za granicą.

Total Materia pozostaje jedynym narzędziem używanym w tym celu.

Massimo Manfredini
Bonfiglioli Industrial Gearmotors, Bologna, Italy

Korzyści

Unikanie kosztownych i niebezpiecznych błędów poprzez zwiększenie dokładności; znaczna redukcja nieporozumień wewnątrz firmy, z dostawcami i klientami:globalna platforma w 26 językach dla powtarzalnych wyników i ogromne oszczędności czasu