Teknolojinin önde gelen mühendislik disiplinlerini çeşitlendiren şirketler için kesin ve güvenilir malzeme özellikleri verilerinin önemi asla abartılmamalıdır. Genellikle tüm dünyaya coğrafi olarak dağılmış projeler ve ekipler ile son başvuru tarihlerinin baskısı ve maliyetlerin artmasıyla birlikte, bu mevcut zorluklar için, malzemeler ve özellikleri hakkında sadece hızlı ve avantajlı değil, bir zorunluluk durumuna gelmiştir.

Total Materia patformu, Extended Range modülündeki CAE simülasyonları için, toplam ürün kullanım ömrü, malzemeye özgü gerilme-gerinim döngüleri ve yorulma değerleri ile, Total Metals ve PolyPLUS'ın kaynağında, malzeme temini için mühendislik ve üretime, malzeme özellikleri ve çapraz-refernas tabloları ile destek olmaktadır.

İnternet sitenizi bugün ziyaret ettim ve hala bu kadar çok kaynak ve bilgiye sahip bir sitenin var olabileceğine inanamıyorum. Bir metal bilimci olarak sitenizi yalnızca şu iki kelimeyle ifade edebilirim: “İnanılmaz & Büyüleyici”. Hizmetleriniz için çok teşekkürler. Total Materia için en iyi dileklerimi sunup, başarılarının devamını diliyorum.

Ravikiran Desai
Larsen & Toubro Limited, Vadodara, Hindistan

Faydalar

Doğruluktaki artış yüksek maliyetlerdeki kayıpları ve tehkikeli hataları önlemekte, 26 farklı dil seçeneğindeki patform aynı sonuçlaru sunmakta ve büyük bir zaman kazancı sağlamakta, global kaynaklar ve tasarımların optimizasyonu ve tasarrufu için yeni fırsatlar yaratmakta

Total Materia Müşterilerinden Örnekler Görüntüleyin