Şirketler için, teknoloji öncülüğünde kesinliğin önemi ve güvenilir malzeme özellikleri bilgileri, çeşitli mühendislik disiplinleri açısından büyütülmemektedir. Tüm dünyanın gerektirdiği distrübütörlük projeleri ve takımları, iş dünyasındaki zaman kısıtlaması ve yüksek maliyetler için malzemeler ve özellikleri hakkında yalnızca bir avantaj olarak değil, zorunluluk gereği hazır bir bilgi kaynağı gereksinimi ortaya çıkmaktadır.

Total Materia patformu, Extended Range modülündeki CAE simülasyonları için, toplam ürün kullanım ömrü, malzemeye özgü gerilme-gerinim döngüleri ve yorulma değerleri ile, Total Metals ve PolyPLUS'ın kaynağında, malzeme temini için mühendislik ve üretime, malzeme özellikleri ve çapraz-refernas tabloları ile destek olmaktadır.

Web sitenizi bugün ziyaret ettim ve İnternet üzerinde bu kadar çok kaynak ve bilgiye sahip bir sitenin varolabileceğine hala inanamıyorum. Bir metalurjici olarak sitenizi yalnızca şu iki kelimeyle ifade edebilirim:"Büyüleyici & İnanılmaz".
Hizmetleriniz için teşekkürler... I wish Total Materia için daha fazla başarıyla birlikte en iyi dileklerimi sunuyorum...

Ravikiran Desai
Larsen & Toubro Limited, Baroda, India

Faydalar

Doğruluktaki artış yüksek maliyetlerdeki kayıpları ve tehkikeli hataları önlemekte, 26 farklı dil seçeneğindeki patform aynı sonuçlaru sunmakta ve büyük bir zaman kazancı sağlamakta, global kaynaklar ve tasarımların optimizasyonu ve tasarrufu için yeni fırsatlar yaratmakta

Total Materia Müşterilerinden Örnekler Görüntüleyin