Dla firm o zróżnicowanych dyscyplinach inżynierskich, znaczenie wartości dokładnych, wiarygodnych danych właściwości materiału, nigdy nie może być przeceniona. Często z rozproszonych geograficznie projektów i zespołów z całego świata, a także z coraz większa presja terminów i kosztów, sprawiaja, że łatwo dostępne informacje na temat materiałów i ich właściwości, są nie tylko korzystne, ale są wręcz niezbędne..

Platforma Total Materia wspiera pełny cykl życia produktu, od unikalnych krzywych naprężenie-odkształcenie i właściwości zmęczeniowych z modułu Extended Range dla symulacji CAE, do właściwości materiału i tabel porównawczych (cross-referencing) w poszukiwania alternatyw dla materiału w ramach zamówień. Te informacje można znaleźć w Total Metal i w PolyPLUS.

Odwiedziłem dzisiaj waszą stronę i cały czas nie mogę uwierzyć, że może istnieć strona internetowa zawierająca tak dużo informacji i materiałów technicznych. Jako metalurg mogę tylko opisać waszą stronę w dwóch słowach: „Zdumiewająca i Niewiarygodna”. Bardzo dziękuję za wasze wsparcie techniczne... Życzę Total Materia wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów!

Ravikiran Desai
Larsen & Toubro Limited, Baroda, India

Korzyści

Zwiększona dokładność dla uniknięcia kosztownych i niebezpiecznych błędów, globalna platforma w 26 językach dla powtarzalnych wyników i ogromne oszczędności czasu, nowe możliwości optymalizacji i oszczędności w zakresie projektowania i globalnego zaopatrzenia