Total Materia platformu, malzeme özellikleriyle doğrudan ilişkili olmayan, ancak birçok özel mühendislik gereksinimine sahip birçok sektör de dahil olmak üzere, dünyanın her yerinden sayısız endüstriyi kendine çekiyor. Oyuncak sektöründen, küçük kamera üretimine ve dünyanın en büyük teleskoplarına, hassas saatler üreten esnaftan, film yapımcılığı ve Disneyland’dan, çimento, kauçuk ve mobilya üretimine kadar, Total Materia mevcut olan en geniş kapsamlı ve çok yönlü malzeme veri tabanını sunarak bu çeşitliliğe ayak uydurur.

Bilinmeyen kalitelerin ve özelliklerin anında deşifre edilmesi, uluslararası malzeme çapraz referanslaması, geniş bir metal ve metal olmayan malzeme yelpazesi için Total Metal ve PolyPLUS içerisinde malzeme temini ve tedarikinde alternatifler bulma gibi geniş veri setleri ve işlevselliği kapsayan Total Materia, oldukça çeşitlendirilmiş işletmelerin ihtiyaçlarını karşılar ve malzeme iş akışının tüm alanlarını optimize etmek için eşsiz yardım sağlar.

Programınız gerçek anlamda internet ortamında eşsiz ve çok değerli bir araç. Özellikle kapsamlı çapraz referans tabloları olmak üzere aldığım sonuçlardan tamamıyla memnun kaldım. Sadece aldığım teknik destek bile ödediğim fiyata değerdi. Müthiş bir yatırım.

Dr Vladimir Ogarevic
Vextec, Nashville, ABD

Faydalar

Malzeme özellikleri veri kaynağı için büyük zaman tasarrufu, tedarikçiler, müşteriler ve dahilleri arasındaki iletişim sorunlarında önemli azalma; tasarım optimizasyonu ve tasarruf için yeni fırsatlar ve küresel kaynak oluşturma

Total Materia Müşterilerinden Örnekler Görüntüleyin