Total Materia platformu dünyadaki sayısız endrüstrinin ilgisini çekmektedir ve bu sektörlerin çoğu henüz malzeme özellikleriyle yeteri kadar ilişik değildir, ancak hepsi spesifik mühendislik gereksinimlerine sahiplerdir. Oyuncak sektöründen, küçük kamera üretimi ve dünyanın en geniş teleskop ağına, hassas saat üreten esnaftan, film yapımı ve Disneyland ile çimento, kauçuk ve mobilya seri üretimine kadar çeşitli sektörler için Total Materia, geniş ve çok yönlü malzeme veritabanı çeşitliliğini mevcut bulundurmaktadır.

Geniş kapsamlı verikümeleri ve işlemlerini kapsayarak, bilinmeyen sınıfların ve özelliklerin çözümlenmesi gibi, Total Metals ve PolymerPLUS ile uluslararası malzeme çapraz-referansları ve malzeme tedariği ile kaynaklandırma için alternatifleri bulmak, metalik ve metal olmayan malzemelerin geniş aralığında Total Materia, çok çeşitli işletmelerin ihtiyaçlarını yerine getirmekte ve malzeme iş akışının her alanında optimize olarak eşsiz bir yardım sağlamaktadır.

Programınız gerçek anlamda değerli bir araç ve İnternet ortamında benzersiz. Aldığım sonuçlarından ve özellikle kapsamlı çapraz-referans tablolarından son derece memnun kaldığımı söyleyebilirim. Aldığım teknik destek bile verilen ücrete eşdeğer sayılabilir. Müthiş bir yatırım.

Dr Vladimir Ogarevic
Vextec, Nashville, USA

Faydalar

Malzeme özellikleri veri kaynağı için büyük zaman tasarrufu, tedarikçiler, müşteriler ve dahilleri arasındaki iletişim sorunlarında önemli azalma; tasarım optimizasyonu ve tasarruf için yeni fırsatlar ve küresel kaynak oluşturma

Total Materia Müşterilerinden Örnekler Görüntüleyin