Key to Metals AG, Total Materia menzilindeki veritabanlarını ve ilgili yazılım uygulamaları, customized projeleri ve OEM çözümlerini geliştirmeye ve güçlendirmeye adamış kişisel bir İsviçre şirketidir.

Biz, 1999 yılında ilk defa piyasaya sürülen internet veritabanımızla bu alandaki küresel öncüleriz. O sıralarda, bu durum malzeme özellik bilgisini tanıtmada, el kitabı ve diğer yayınlanmış kaynaklara kıyasla tamamiyle yenilikçi bir yoldu. O zamandan beri, kalıcı ve yoğun gelişimiyle dünyanın en kapsamlı veritabanı olmayı sürdürdük. Bunu; yeni veri kümelerini, fonksiyonellikleri ve tüm bunların üstünde tuttuğumuz ürünlerle müşteri desteği kalitesini çabamızın merkezine koyarak başardık.

Business Growth

MİSYON

Malzeme özellikleri konusunda küresel liderlerin son durağıdır. Bu sayede; mühendislere, profesyonellere ve firmalara yardım ederek verimliliği, etkinliği ve güvenilirliği arttırmayı hedefler.

VİZYON

Bütün malzeme özellikleri için benzersiz, çok yönlü, sezgisel bilgi platformlarını sürekli geliştirerek bir numaralı konumda kalabilmek. Ayrıca, şimdi ve gelecekte çeşitli teknolojik rekabetlere karşı evrensel seçenek oluşturmak.

ANA PRENSİPLERİMİZ

  • dünya çapında yerelleşme ve varlıkla tam global ulaşım
  • ürünlerin geliştirilmesi ve müşteri desteğine güçlü yatırım
  • günlük çalışmalarında müşterilimizi dinlemek, hizmet etmek ve yardım etmek

Management

Peter Heusser

Peter Heusser, Ortak Kurucu & Chairman, finansları, yasal aktiviteleri, compliance ve IPR'ı ve de stratejik planlamayı düzenler. Peter'ın makine mühendisliğinde derecesi ve PhD'si vardır.

Viktor Pocajt

Viktor Pocajt, Ortak Kurucu, Başkan & CEO, geliştirmenin, stratejik projelerin ve ortaklıkların başıdadır. Viktor makine ve kimya mühendisliğinde BSc idir, ve de uygulamalı bilgisayarlarda MBA ve PhD'dir.

Neil Baumann

Neil Baumann, COO, operasyonları, satışları, müşteri ilişkilerini ve desteğini düzenler. Neil'in mühendislikte derecesi vardır, kalite düzenleme sistemleri ve proses geliştirmesinde uzmanlığa sahiptir.

Mariagrazia Vottari

Mariagrazia Vottari, CTO, mühendislik, veri işleme ve içerik geliştirmeden sorumludur. Mariagrazia, önde gelen global firmalarda tecrübe edinmiş ürün geliştirme ve üretim konusunda deneyim sahibi bir makine mühendisidir.

İnsanlarımız

Takımımız her seviyede iş amaçlarına ulaşmamıza tamamen odaklanmış sıra dışı insanlardan oluşmuştur ve kolektif yeteneklerini toplamak bizim başarımızda anahtar görevi görür. Geliştirme merkezimizde adamış mühendislik takımımız vardır, bunlar ürünlerimizi geliştirir, bakar ve destekler. Global ortaklık ağımız yerel uzmanlaşmış teknik desteğimizi mümkün kılar ve müşterilerimizin istedikleri zaman, istediklerini alabilmelerini sağlar.