Otomotiv OEM'lerinden ve en büyük lastik tedarikçilerinden küçük parça üreticilerine kadar Total Materia, dünya çapındaki mühendislerin günlük çalışmalarında çeşitlendirilmiş uluslararası malzemeleri ve teknik özellikleri yönlendirmek, anlamak ve karşılaştırmak için yardımcı olmaktadır.

Metal ve metal olmayan malzemeler için geniş uluslararası çapraz referans tablolarına ve milyonlarca hatasız mekanik ve fiziksel özellik kaydına ek olarak, Total Materia, çarpışma simülasyonu için yüksek zorlanma oranları, 35,000 malzeme için döngüsel özellikler ve daha fazlası dahil olmak üzere 150,000'den fazla gerilim gerinim eğrisi sağlar. Birleştirilmiş bir platforma kusursuz entegrasyon ile Total Materia, tasarımdan üretime, kalite güvenceye ve satın almaya kadar tüm süreç zinciri boyunca doğruluk ve verimliliği arttırır.

Total Materia veritabanımız mühendislerimiz ve teknik aktivitelerimiz için çok önemli bir araç.

Bu yüzden hizmetiniz ve veritabanınızı markete ulaşılabilir yaptığınız için size teşekkür etmek istiyoruz.

Dr Riccardo Testi
Piaggio Ltd, Pontedera, Italy

Faydalar

Küresel kaynak kullanımı ile tasarımdaki tasarruf, kazançlar ve optimizasyon için yeni fırsatlar oluşturma; yüksek maliyetli ve tehlikeli sonuçları doğru veri dataları ile önleme, gelişmiş FEA ve CAE hesaplamaları için benzersiz bir veri kaynağı

Total Materia Müşterilerinden Örnekler Görüntüleyin