Otomotiv OEM'lerinden en büyük lastik tedarikçilerinve ve küçük işletmelere kadar, Total Materia mühendislik dünyasındaki günlük çalışmalarında gezinmek, anlamak ve uluslararası malzemeleri-özelliklerini karşılaştırmak adına mühendislere katkı sağlamaktadır.

Ek olarak metalik ve metalik olmayan malzemeler için, genişleyen uluslararası çapraz referans tabloları ve milyonlarca kesinleşmiş mekanik ve fiziksel özellik kayıtları ile Total Materia, 150,000 malzeme ve daha fazlası ile periyodik özellikler için 35,000'den fazla çarpışma simülasyonu, yüksek gerinim değerleri ve gerilme gerinim eğrilerini içermektedir. Birleştirilmiş platformun sorunsuz entegrasyonu ile Total Materia, kesinlik ve doğruluğu, tasarımdan üretime kalite güvencesi ve satınalma kalitesindeki tüm proses zincirleri için arttırmaktadır.

Total Materia veritabanımız mühendislerimiz ve teknik aktivitelerimiz için çok önemli bir araç.

Bu yüzden hizmetiniz ve veritabanınızı markete ulaşılabilir yaptığınız için size teşekkür etmek istiyoruz.

Dr Riccardo Testi
Piaggio Ltd, Pontedera, Italy

Faydalar

Global çözeümleme ile tasarımdaki kazançlar ve optimizasyon için yeni fırsatlar oluşturma, yüksek maliyetli ve tehlikeli sonuçları kesinleşmiş bilgi datası ile önleme, gelişmiş FAE ve CAE hesaplamaları için benzersiz bir veri kaynağı

Total Materia Müşterilerinden Örnekler Görüntüleyin