Od samochodowych producentów OEM i największych dostawców do małych producentów komponentów, Total Materia pomaga inżynierom na całym świecie w ich codziennej pracy, aby móc poruszać się, zrozumieć i porównać zróżnicowane materiały i międzynarodową specyfikację.

Oprócz międzynarodowych tabel porównawczych (cross reference tables) i milionó precyzyjnych zapisów dotyczących właściwości mechanicznych i fizycznych dla materiałów metalowych i niemetalowych, Total Materia zapewnia ponad 150.000 krzywych naprężenie- odkształcenie, w tym dużych prędkości odkształcenia w crash simulation, dane cykliczne dla 35.000 materiałów itd. Dzięki bezproblemowej integracji w jednolitą platformę, Total Materia zwiększa dokładność i efektywność w całym łańcuchu procesowym, od projektu do produkcji aż do zapewnienia jakości i zakupów.

Baza danych Total Materia jest bardzo ważnym narzędziem dla naszych inżynierów i działań technicznych jako całości.

Dlatego chciałbym podziękować Państwu za usługę i dostępność takiej bazy na rynku.

Dr Riccardo Testi
Piaggio Ltd, Pontedera, Italy

Korzyści

Nowe możliwości dla optymalizacji i oszczędności w zakresie projektowania i globalnego zaopatrzenia; unikanie kosztownych i niebezpiecznych błędów poprzez zwiększenie dokładności; unikalna kolekcja danych dla zaawansowanych obliczeń MES i CAE