Kesinleşmiş ana bilgilerle temel iş süreçlerini destekleyen, malzeme karşılaştırması ve tanımlaması gibi üretim ortamında veya daha detaylı analitik süreçlerde kalite güvencesi sağlayan bir yapı desteği sunmaktadır. Total Materia; SmartComp malzeme tanımlaması için patentli bir modül olan, düyanın en gelişmiş malzeme özellikleri veritabanı, analizler ve kontrollerin verimliliğini arttırmak için dizayn edilmiş, ve ayrıca dünyanın en başta gelen spektrometre üreticileri tarafından güvenilen bir yapıdadır.

Kalite dünyasında güvence, testler ve laboratuvarlar, kesinlik ve güvenilirliğin önemini asla abartmamaktadırlar. Bu yüzden Total Materia, birçok sertifikasyona şirketimizin üretimdeki kalite güvencesi, prosedürleri ve ISO 9001 ve ISO 27001 standartları çerçevesinde müşteri desteği de sağlayarak büyük bir yatırım yapmıştır.

Son zamanlarda bizim yazılım sunumuzda Total Materia alanını içermektedir. Total Materia tüm şirketlere beklentilerin de üzerinde metaller için görüngeölçerle birlikte performans analizi sunmaktadır.

Bu proje ortak çalıştığımız şirketler tarafından da değeri fazlasıyla anlaşılmıştır. Gerçeği söylemek gerekirse ürünün zamanında elimize geçmesinden sonra isteklerimizi ve beklentilerimiz karşıladığını görünce bir hayli memnun olduk.

Dr Jean-Marc Böhlen
Thermo Fisher Scientific, Lausanne, Switzerland

Faydalar

Anlık mazleme verileri erişimi sayesinde yetkili kalite güvence ekipleri; yetenekli malzeme tanımlaması sayesinde arama sonuçlarında büyük zaman tasarrufu; güvenilir, kesin ve güncel bilgiler sayesinde kritik süreçlerde güvenli bir yol gösterici

Total Materia Müşterilerinden Örnekler Görüntüleyin