Kesin bilgi, üretim ortamında kalite güvencesi veya malzeme karşılaştırma ve tanımlama gibi daha ayrıntılı analitik faaliyetler olsun, temel iş süreçlerini desteklemede esastır. Dünyanın en büyük malzeme özellikleri veri tabanı olan Total Materia, malzeme tespiti için patentli modülü SmartComp ile, inceleme ve analizlerin verimliliğini artıracak şekilde tasarlanmıştır ve dünyanın önde gelen spektrometre üreticileri tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Kalite dünyasında güvence, testler ve laboratuvarlar, kesinlik ve güvenilirliğin önemini asla abartmamaktadırlar. Bu yüzden Total Materia, birçok sertifikasyona şirketimizin üretimdeki kalite güvencesi, prosedürleri ve ISO 9001 ve ISO 27001 standartları çerçevesinde müşteri desteği de sağlayarak büyük bir yatırım yapmıştır.

Kısa bir süre önce yazılım sunumumuzun bir parçası olarak Total Materia'yı ekledik. Total Materia'nın, spektrometrelerimizle metal analizi yapan tüm şirketlere büyük fayda sağlaması bekleniyor.

Bu projede yer alan iş ortaklarımız, ekibinizle birlikte çalışmaktan fazlasıyla memnun kaldılar. Gerçeği söylemek gerekirse ürünün zamanında elimize geçmesinden sonra isteklerimizi ve beklentilerimizi karşıladığını görünce bir hayli memnun olduk.

Dr Jean-Marc Böhlen
Thermo Fisher Scientific, Lozan, İsviçre

Faydalar

Anında malzeme verilerine erişim ile kalite güvencesi ekiplerini güçlendirmek, akıllı malzeme tanımlama sayesinde araştırmada büyük zaman tasarrufu, doğru, güvenilir ve her zaman güncel bilgilerle kritik faaliyetlerin yönlendirilmesi

Total Materia Müşterilerinden Örnekler Görüntüleyin