Dokładne informacje są fundamentalne we wspieraniu podstawowych procesów biznesowych , czy to zapewnienie jakości w środowisku produkcyjnym lub w przypadku bardziej szczegółowych działań analitycznych takich jak porównanie i identyfikacja materiałów. Total Materia, największa na świecie baza danych właściwości materiału, z opatentowanym modułem do identyfikacji materiału SmartComp, mają na celu zwiększenie efektywności kontroli i analizy i jeast używany przez wiodących światowych producentów spektrometrów.

W świecie zapewnienia dobrej jakości, kontroli i laboratoriów, nigdy nie można przecenić znaczenia dokładności i niezawodności. To dlatego w Total Materia zainwestowaliśmy w wiele procesów certyfikacji - jakości procesów zarządzania w samej firmie jak i procedur i obsługi klienta, wychodzących poza normy ISO 9001 i ISO 27001.

Niedawno Total Materia została włączona jako część naszej oferty oprogramowania. Spodziewamy się, żeTotal Materia będzie bardzo korzystna dla wszystkich firm, które wykonują analizy metali z naszych spektrometrów.

Nasi współpracownicy uczestniczący w tym projekcie bardzo chętnie podjeli współpracę z Państwa zespołem. Naprawdę jesteśmy zadowoleni z dostaw na czas produktu po uwzględnieniu naszych życzeń i oczekiwań.

Dr Jean-Marc Böhlen
Thermo Fisher Scientific, Lausanne, Switzerland

Korzyści

Wzmocnienie pozycji zespołów zapewniania jakości poprzez natychmiastowy dostęp do danych materiałowych, ogromne oszczędności czasu w badaniach dzięki inteligentnej identyfikacji materiału; prowadzenia krytycznych działalności przez dokładne, wiarygodne i aktualne informacje