Mühendislik tasarımı ve malzeme uygulamaları safasında havacılık endüstrisi, varolan teknolojileri hem rekabet, hem performans açısından korumak için, mevcut teknolojileri geliştirmek için sürekli bir çaba içerisinde bulunmaktadır.

Total Materia, geniş çapraz-referans tablolarına dayalı olarak malzeme karşılaştırması yapmakta, bu nedenle yüksek performans malzemelerinin tasarımındaki denemeleri en aza indirerek ve sektördeki kilit ürünlerin konsept durumundan hizmete geçişinin hızlandırılmasına yardımcı olup, en kapsamlı malzeme özelliklerini sağlayarak, endüstriye destek olmaktadır.

Total Materia ürününü satın aldığımızdan beri,tüm işimizde bir önceki satın almış olduğumuz ürüne kıyasla çok kullanışlı olduğunu kanıtlamıştır.Hakikaten son zamnlarda aldığım en iyi ürün.

Total Materia kullanmaya başlayınca QinetiQ de bulunan Forensics takımı için gerçekten en iyi karar olduğunu anladık.Son zamanlarda yapılmış en iyi malzeme arama motoru.

Bill Taylor
QinetiQ, London, UK

Faydalar

Malzeme özellikleri verilerine kaynak sağlayarak büyük zaman tasarrufu sağlama; çeşitlendirilmiş metalik ve metalik olmayan malzemeleri anında karşılaştırma; malzeme seçimi için kritik gerilme-gerinim & şekil değiştirme özellikleri ve çapraz referanslar barındırma

Total Materia Müşterilerinden Örnekler Görüntüleyin