Mühendislik tasarımı ve malzeme uygulamaları safasında havacılık endüstrisi, varolan teknolojileri hem rekabet, hem performans açısından korumak için, mevcut teknolojileri geliştirmek için sürekli bir çaba içerisinde bulunmaktadır.

Total Materia, geniş çapraz-referans tablolarına dayalı olarak malzeme karşılaştırması yapmakta, bu nedenle yüksek performans malzemelerinin tasarımındaki denemeleri en aza indirerek ve sektördeki kilit ürünlerin konsept durumundan hizmete geçişinin hızlandırılmasına yardımcı olup, en kapsamlı malzeme özelliklerini sağlayarak, endüstriye destek olmaktadır.

Total Materia’yı kullanmaya başladığımızdan beri, şimdiden neredeyse tüm işlerimizde çok faydalı olduğunu ve kullandığımız önceki üründen çok daha kapsamlı olduğunu kanıtladı. Son zamanlarda satın aldığım en iyi ürün.

Total Materia'ya geçiş kesinlikle QinetiQ'de bulunan ekibin son zamanlarda malzeme arama motorları konusunda verdiği en iyi kararlardan biri oldu.

Bill Taylor
Qinetiq, Londra, İngiltere

Faydalar

Malzeme özellikleri verilerine kaynak sağlayarak büyük zaman tasarrufu sağlama; çeşitlendirilmiş metalik ve metalik olmayan malzemeleri anında karşılaştırma; Malzeme seçiminde yeni fırsatlar için, gerilim-gerinim & çevrimsel özellikler ve çapraz referanslama

Total Materia Müşterilerinden Örnekler Görüntüleyin