Günümüz dinamik araştırma hızı; eğitimdeki yeni gereksinimler, araştırmalar, eğitimciler ve öğrenciler arasındaki rekabet sonucu ortaya çıkmaktadır. Uluslararası seviyedeki teknik bilgilerin sayısı her 18 ayda bir iki katına çıkmakta, kapsamlı, çok boyutlu aramanın önemi ve kolaylıkla erişilebilen veritabanı imkanı kesinlikle göz ardı edilmemektedir.

Tüm dünyadaki malzemelerin eşsiz koleksiyeonu olan mekanik ve fiziksel özellikler, referanslı deneylerin içerdiği gerilme-gerinim eğrileri, yorulma bilgileri ve fazlası, kolaylaşan araştırmalar ve malzeme bilimindeki eğitim, FEA ve CAE simulasyonları, tersinir mühendislik, spektrometre ve genel mühendislik adına bilgiler içermektedir. Dahası, 1000'den fazla online başık içeren geniş koleksiyon ile yüzlerce Wikipedia aktarmaları, malzeme ve özellikleri ile ilgili başlılar ve ilgili alanları hakıkında kolay ve çabuk bir öngörü sağlamaktadır.

SENAI'de bizler Total Materia takımının sağladığı hizmetinden çok memnunuz.

José Mário
SENAI (National Service for Industrial Training), Joinville, Brazil

Faydalar

21. yüzyılda araştırma ve eğitim için bir platform ve metodoloji; uluslararası araştırma ve kalibrasyonlara yardım niteliğinde 26 farklı dil seçeneği; kurulum ve bakım gerektirmeyen anahtar ürün teslimi imkanı

Total Materia Müşterilerinden Örnekler Görüntüleyin