Günümüzün dinamik araştırma ve eğitim hızı, araştırmacıların, eğitimcilerin ve öğrencilerin önüne yeni gereksinimler ve zorluklar getirmektedir. Her 18 ayda bir ikiye katlanan uluslararası seviyede teknik bilgi miktarıyla, kapsamlı, çok boyutlu aranabilir ve kolay erişilebilir veri tabanlarının önemi asla göz ardı edilemez.

Tüm dünyadaki malzemelerin eşsiz koleksiyonu olan mekanik ve fiziksel özellikler, referanslı deneylerin içerdiği gerilme-gerinim eğrileri, yorulma bilgileri ve fazlası, kolaylaşan araştırmalar ve malzeme bilimindeki eğitim, FEA ve CAE simulasyonları, tersine mühendislik, spektrometre ve genel mühendislik adına bilgiler içermektedir. Dahası, 1000'den fazla online başlık içeren geniş koleksiyon ile yüzlerce Wikipedia aktarmaları, malzeme ve özellikleri ile ilgili başlıklar ve ilgili alanları hakkında kolay ve çabuk bir öngörü sağlamaktadır.

SENAI’de bizler Total Materia takımının sağladığı hizmetten son derece memnunuz.

José Mário
SENAI (National Service for Industrial Training), Joinville, Brezilya

Faydalar

21. yüzyılda araştırma ve eğitim için bir platform ve metodoloji; uluslararası araştırma ve kalibrasyonlara yardım niteliğinde 26 farklı dil seçeneği; kurulum ve bakım gerektirmeyen kullanıma hazır teslim imkanı

Total Materia Müşterilerinden Örnekler Görüntüleyin