Dzisiejsze dynamiczne tempo badań naukowych i edukacji stawia nowe wymagania i wyzwania przed naukowcami, nauczycielami i studentami. Iość informacji technicznych na poziomie globalnym, podwaja się co 18 miesięcy, stąd znaczenie kompleksowych, wielowymiarowych przeszukiwań, łatwo dostępnych baz danych nigdy nie może być przeceniona.

Unikalny zbiór właściwości mechanicznych i fizycznych materiałów z całego świata, w tym danych doświadczalnych obejmujących krzywe naprężenie-odkształcenie, dane zmęczeniowe i inne, ułatwiają badania i edukację w dziedzinie nauki o materiałach, obliczeń MES i symulacji CAE, inżynierii odwrotnej , spektrometrii i inżynierii ogólnej. Co więcej, duży zbiór ponad 1000 artykułów online, setki cytatów z Wikipedii i nie tylko tylko, zapewnia szybki i łatwy wglądu w nowe dziedziny i tematy dotyczace materiałów i ich właściwości.

My w SENAI jestesmy niezwykle zadowoleni z usług świadczonych przez zespół Total Materia.

José Mário
SENAI (National Service for Industrial Training), Joinville, Brazil

Korzyści

Platforma i metodologia badań i edukacja w 21 wieku, w 26 językach, pomaga w badaniach i współpracy międzynarodowej; pod klucz, instalacja i bezobsługowo