Světově nejobsáhlejší databáze materiálů
Nejobsáhlejší databáze vlastností kovů je dostupná
Kromě toho, že je nejobsáhlejší databází vlastností kovů a zdrojem znalostí z celého světa s více než 10 000 000 záznamy vlastností a přes 350 000 slitin, Total Materia dává nejvyšší kvalitu a spolehlivost ze všech cerfitikovaných databází v průmyslu podobného typu.

Získejte přístup do více než 450 000 slitin a jejich materiálových vlastností
Total Materia má neobsáhlejší sbírku kovových materiálů, která Vám umožňuje nalézt informace o vlastnostech během okamžiku. Můžete nalézt chemické složení, mechanické a fyzikální vlastnosti, stejně jako nejobsáhlejší knihovnu vlastností napětí - deformace a cyklických vlastností pro pokročilé CAE výpočty.Norma - / PROPRIETARY
Skupina materiálů Keramiky / Technická keramika / Silikáty / Porcelain
Materiál:
MateriálVýrobce
C110 AVTOG d.o.o.; Rauschert GmbHZobrazit materiál C110 AVTOG d.o.o.; Rauschert GmbH
C111 Rauschert GmbHZobrazit materiál C111 Rauschert GmbH
C-120 AVTOG d.o.o.; MANGALAM INDUSTRIAL PRODUCTS; Rauschert GmbHZobrazit materiál C-120 AVTOG d.o.o.; MANGALAM INDUSTRIAL PRODUCTS; Rauschert GmbH
C130 Rauschert GmbHZobrazit materiál C130 Rauschert GmbH
C-610 MANGALAM INDUSTRIAL PRODUCTSZobrazit materiál C-610 MANGALAM INDUSTRIAL PRODUCTS
N-04 Nishimura Advanced CeramicsZobrazit materiál N-04 Nishimura Advanced Ceramics
Porcelain CoorsTek, Inc.; TKF Technische Keramik Frömgen GMBHZobrazit materiál Porcelain CoorsTek, Inc.; TKF Technische Keramik Frömgen GMBH

Total Materia databáze zahrnuje více než 450 000 stupňů z celého světa. Jejich chemické složení, mechanické a fyzikální vlastnosti, vzájemné odkazy a další jsou na dosah ruky.

Nalezení stupně v databázi je velmi jednoduché a zabere pár sekund. Například, podívejme se na vlastnosti stupně oceli  X5CrNiMo 17 12 2 vzhledem k normě DIN.

Jednoduše klikněte na Rychlé vyhledávání na domovské stránce předplatitelů, zadejte označení a vyberte DIN ze seznamu norem.


Po kliknutí na materiál ze seznamu výsledků se objeví seznam podskupin. V Total Materia, termín "podskupiny" označuje specifikace definující vlastnosti stupňů oceli; v tomto případě je vybráno označení DIN 1654-5. Všimněte si, že vlastnosti definované  vzhledem k odlišným specifikacím se liší významně.


Složení, vzájemné odkazy a vlastnosti stupně oceli  X5CrNiMo 17 12 2 je možné si znovu prohlédnout kliknutím na správný odkaz. Podívejte se na příklad dole.