Světově nejobsáhlejší databáze materiálů
Nejobsáhlejší databáze vlastností kovů je dostupná
Kromě toho, že je nejobsáhlejší databází vlastností kovů a zdrojem znalostí z celého světa s více než 10 000 000 záznamy vlastností a přes 350 000 slitin, Total Materia dává nejvyšší kvalitu a spolehlivost ze všech cerfitikovaných databází v průmyslu podobného typu.

Získejte přístup do více než 450 000 slitin a jejich materiálových vlastností
Total Materia má neobsáhlejší sbírku kovových materiálů, která Vám umožňuje nalézt informace o vlastnostech během okamžiku. Můžete nalézt chemické složení, mechanické a fyzikální vlastnosti, stejně jako nejobsáhlejší knihovnu vlastností napětí - deformace a cyklických vlastností pro pokročilé CAE výpočty.Norma - / PROPRIETARY
Skupina materiálů Keramiky / Žárovzdorné materiály / Na bázi křemíku / Aluminia-mullite
Materiál:
MateriálVýrobce
Alfrax 301 P Saint-Gobain S.A.Zobrazit materiál Alfrax 301 P Saint-Gobain S.A.
Alfrax PB111 Saint-Gobain S.A.Zobrazit materiál Alfrax PB111 Saint-Gobain S.A.
Alundum AH 191 A Saint-Gobain S.A.Zobrazit materiál Alundum AH 191 A Saint-Gobain S.A.
Alundum AH191 Saint-Gobain S.A.Zobrazit materiál Alundum AH191 Saint-Gobain S.A.
AnnaCor93 Saint-Gobain S.A.Zobrazit materiál AnnaCor93 Saint-Gobain S.A.
AS m11 Anderman Ceramics IncZobrazit materiál AS m11 Anderman Ceramics Inc
CB-M AGC Ceramics Co., Ltd.Zobrazit materiál CB-M AGC Ceramics Co., Ltd.
MS2R Saint-Gobain S.A.Zobrazit materiál MS2R Saint-Gobain S.A.
Mullfrax 202 HF Saint-Gobain S.A.Zobrazit materiál Mullfrax 202 HF Saint-Gobain S.A.

Total Materia databáze zahrnuje více než 450 000 stupňů z celého světa. Jejich chemické složení, mechanické a fyzikální vlastnosti, vzájemné odkazy a další jsou na dosah ruky.

Nalezení stupně v databázi je velmi jednoduché a zabere pár sekund. Například, podívejme se na vlastnosti stupně oceli  X5CrNiMo 17 12 2 vzhledem k normě DIN.

Jednoduše klikněte na Rychlé vyhledávání na domovské stránce předplatitelů, zadejte označení a vyberte DIN ze seznamu norem.


Po kliknutí na materiál ze seznamu výsledků se objeví seznam podskupin. V Total Materia, termín "podskupiny" označuje specifikace definující vlastnosti stupňů oceli; v tomto případě je vybráno označení DIN 1654-5. Všimněte si, že vlastnosti definované  vzhledem k odlišným specifikacím se liší významně.


Složení, vzájemné odkazy a vlastnosti stupně oceli  X5CrNiMo 17 12 2 je možné si znovu prohlédnout kliknutím na správný odkaz. Podívejte se na příklad dole.