Licencja wieloosobowa Total Materia jest najwygodniejszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem dla większych biur i zespołów.

Licencja wieloosobowa: Network i Corporate Edition

Rozpowszechnianie informacji i wiedzy zawartej w Total Materia poprzez intranet. Ty i wszyscy Twoi koledzy mają dostęp do bazy według potrzeb w dowolnym czasie, prosto z sieci znajdującej się w Twojej firmie.

extended range

Licencja wieloosobowa zapewnia niespotykaną elastyczność w pracy. Wybierz rodzaj licencji który najlepiej pasuje do twoich potrzeb:

Network: Licencja z serwerem dostępu, z jednoczesnym dostępem dla 3-8 osób, zapewnia wygodę i hasło dostępu dla rozproszonych średnich i większych przedsiębiorstw.

Corporate: Licencja z serwerem dostępu, zapewnia nielimitowaną ilość jednoczesnego dostępu a także niegraniczoną liczbę serwerów. Powyższa oferta posiada najlepszy stosunek cena/jakość w przypadku dużych przedsiębiorstw.

Sprawdź w przewodniku poniżej ,która opcja jest dla Ciebie najbardziej optymalna, na podstawie kombinacji liczby jednoczesnych użytkowników i liczby lokacji użytkowników:

Opcje

Licencje

Lokacje

Licencja wieloosobowa

Network 3

3

3

Zaprojektowany dla małego zespołu w jednym miejscu lub rozłożonego maksymalnie w trzech miejscach
Network 4

4

4

Dla małych zespołów, rozproszonych maksymalnie w 4 miejscach
Network 5

5

6

Dla średnich zespołów, rozproszonych maksymalnie w 5 miejscach
Network 6

6

8

Dla kilku zespołów rozłożonych maksymalnie w ośmiu miejscach
Corporate

Unlimited

Unlimited

Globalny dostęp z nielimitowaną liczbą lokacji i nieograniczoną liczbą jednoczesnego dostępu

Korzyści z rozwiązania dla wielu użytkowników

Rozwiązanie pod klucz, bezobsługowe: Nie ma potrzeby instalowania, pobierania i utrzymywania oprogramowania na serwerze i komputerach.

Zawsze na bieżąco: użytkownicy będą zawsze pracować z najnowszą wersją bazy danych.

Szybki i łatwy dostęp do bazy danych i jego treści: użytkownicy nie muszą kłopotać się zapamiętywaniem loginu i hasła dostępu.

Wyjątkowa oszczędność: jest to najbardziej opłacalne rozwiązanie, jeśli masz kilka osób, które potrzebują dostępu do informacji na temat właściwości metalu. Wiele osób będzie miało dostęp do infomacji kiedy tylko będą tego potrzebować.

Koszty

Licencja wieloosobowa jest oparta na liczbie jednoczesnych połączeń zaczynając od 3 aż do nieskończoności poprzez wersję Corporate, w tym dowolną liczbę lokacji.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wyboru produktu zobacz naszą pełną listę cen.